Referencje

ControlTec Sp. z  o.o.

W ramach zadania Przebudowa Pieca Huty Głogów w "KGHM" oraz przebudowy linii produkcyjnych w zakładach "Mondelez" Skarbimierz, Jankowice, Bielany Wrocławskie firma Ancor realizowała zadania. Wszystkie zadania wykonano zgodnie z przyjętymi z zasadami obowiązującymi na tego typu obiektach oraz wskazówkami Zamawiającego.

Czytaj więcej
Siemens Sp. z  o.o.

Firma Siemens Sp. z o.o. z niniejszym zaświadcza, że, firma Ancor wykonała w ramach zadania Budowa Nowego Bloku Parowo-Gazowego w "EC Gorzów" roboty. Wszystkie zadania wykonano rzetelnie, zgodnie z przyjętymi zasadami obowiązującymi na tego typu obiektach oraz wskazówkami zamawiającego.

Czytaj więcej
NEWIND Sp. z  o.o.

W ramach realizacji przez NEWIND sp. z o.o. zamówienia firma ANCOR Sp. z o.o., wykonała instalacje systemu okablowania strukturalnego kat. 7 wraz z montażem 94 szt. Access Point. Powierzone prace zostały zrealizowane z należytą starannością.

Czytaj więcej
NEWIND Sp. z  o.o.

Firma ANCOR Sp. z o.o. w okresie od maja 2013 do kwietnia 2014 wykonała system kablowania strukturalnego z okablowaniem światłowodowym. Zlecone prace zostały wykonane terminowo i należycie zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i ukończone prawidłowo.

Czytaj więcej
Cargill (Polska) Sp. z o.o

Współpracujemy z Firmą Ancor Sp. z o.o. ul. Gajowicka 114-116, 53-117 Wrocław od ponad 10 lat i nasze doświadczenia pozwalają nam rekomendować firmę Ancor Sp. z o.o. jako solidnego partnera biznesowego.

Czytaj więcej
Cargill (Polska) Sp. z o.o

Dziękujemy za wykazanie pełnego profesjonalizmu oraz bezpieczne prowadzenie prac na terenie Zakładu Cargill (Polska) Sp. z o.o. w minionym roku. Pracownicy firmy Ancor, kolejny raz pokazali, że firma jest solidnym i wiarygodnym partnerem, godnym zaufania i rekomendacji.

Czytaj więcej